B Class 150 Benzin/Gaz Automat ; Panoramik

7 100 EUR

Shitet nga: Auto 06 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
B 150
Shitet B-class 150 Benzine + Gaz .*158.000Km.* Teper Ekonomik . Impianti i sapo montuar me 2-Vite Garanci . E Sapo Targuar . Sallon Lekure + Serdilje me ngrohje total dhe shpinen . Navigator , Telefon Bordi . Super Full ! Letrat i Mbarojn ne Dhjetor 2018 .
Leaflet
Në fillim