MAKINE NE SHITJE

15 000 EUR

Shitet nga: Arta Imobiliare 27 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
AMG GT S
Makina ne shitje!
Shitet : AMG e ardhur nga Amerika
Viti i prodhimit: 2009
Karburanti: gaz+ benzine
Kambio: automate
Opsione shtese: ngjyre e zeze,sallon lekure,me te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te rregullta
Cmimi: 15.000euro
Nr Tel: +355675000024
Vendodhja: FIER
Arta Imobiliare
06750000
Leaflet
Në fillim