Vetem sot Mercedes A200 CDI -05 Full

5 000 EUR

5 600 EUR

Shitet nga: Alvin lazaj 08 Korr 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 200
Shitet A 200 Elegance i sapo ardhur nga gjermania me liber sherbimi full opsion..ne gjendje super te mbajtur nga ana xhenrike dhe mekanike ..teper ekonimik 5 l /100 km vaj filtra te sapo ndruar ...letrat deri dhjetor 2016...5000 euro i padiskutushem
Alvin lazaj
0692663737
Leaflet
Në fillim