!!OKAZION!! A-class 180 CDI,viti 2008,AUTOMATIKE!!

0 LEK

Shitet nga: A-class 07 Korr 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
Shitet A-Class 180 CDI,viti 2008,kamio automatike,ngjyra e zez,5 porta,kompjuter bordi,klima,xhama elektrik dhe pasqyra me palosje,180.000km origjinale,8airbag,100% gomat ne gjendje shumë të mir motorrike dhe xhenerike.Targimi i par ne Shqiperi.Jam i gatshem per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim