Mercedes Benc A 180 CDI Elegance

Shitet nga: Dritan 04 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 180
Makina eshte ne gjendje perfekte, si nga ana motorrike ashtu dhe nga ana xhenerike dhe vizuale. Shume e paster si makine, goma 90%, me sensor shiu, komanda ne timon, AC ne kater zona, sinjale tek pasqyrat, sedilje me ngrohje, salloni lekur bezhe etj
Dokumenta deri ne tetor te 2020.
Çmimi i diskutueshem. Shitet per arsye mosperdorimi, Km origjinale, jo nderim..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim