A class

4 400 EUR

Shitet nga: Valdi 13 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim