Mercedez benz

3 300 EUR

Shitet nga: Grisen 11 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
E ardhur nga gjermania me dogan te paguar motor dhe pjes xhenerike ne gjendje te Mir per me shum info cel
Leaflet
Në fillim