Mercedes benz A-Clas

Shitet nga: Auto pogradec Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 180
Shitet Mercedes benz a clas I sapo erdhur nga gjermania me te gjitha sherbimet e kryera,vaj filtro te nderruara,goma te reja,me liber sherbimi,shum e mirembajtur sic shihet dhe ne foto,motorr 1.8 nafte,
Makina eshte me dogane te paguar gati per Targim,ju lutem telefonata serioze jo nderrim
Auto pogradec
0696335532
Leaflet
Në fillim