A class 180

2 800 EUR

Shitet nga: Loni 19 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
shitet A class 180 nafte kambio manuale e sapoardhur nga italia me dogane
ne gjendje shum te mire
shum e paster si brenda dhe jashte e gatshme per cdo lloj prove
cmimi 2800 euro i diskutushem
whatsapp: +39 348 561 9748
cel:0696481197
Leaflet
Në fillim