U SHIT

1 EUR

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 20 Qer 16:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 4 400 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Okazion!Peugeot 207 Gaz-Benzine 2010 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 180
Shitet Mercedes A180CDI “Elegance” i sapo ardhur me dogane te paguar dhe i sapo targuar me letra per 1 vit! “viti dhjetore 2007” Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic Navigator te madh kondicioner ESP (sistem antirreshkitjes) ABS antifurt origjinal me alarm 10 airbag 4 xhama elektrik pasayra elektrike dhe me palosje disqe alumini origjinal etj MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT! 6 200 EUR
U SHIT 5 800 EUR
Në fillim