A class 180 2016

22 000 EUR

Shitet nga: Rigels 12 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
Shitet a class viti 2016 180 diesel km origjinale ,, i blere te mercedes benz ne itali me 0 km i perdorur vtm nga nji person ,,i sapo ardhur,, full servis i bere ne itali ,, goma dhe disqe te reja ,, pa dogane ,, cmimi diskutushem
Leaflet
Në fillim