Version Lungo

3 200 EUR

Shitet nga: indriti 27 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
sensor parkimi para e mbrapa baxha disqe alumini versioni lungo automatik sendilje meshin dhe me ngrohje
indriti
0693584907
Leaflet
Në fillim