Mercedes Benz A170 dizel -02

2 500 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: Saimir 08 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Mercedes Benz A Class sallon me shine,me sensor,kondicioner.Makina eshte ne gjendje te mire per me shume informacione kontaktoni 0697672594.Cmimi dhe me marreveshje.
Leaflet
Në fillim