Okazion

2 400 000 LEK

Shitet nga: Ismail Shehu 14 Qer 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Shitet benz i vitit 2000. A170CDI.
Ne gjendje perfekte pune, me të gjitha shërbimet e kryera.
LETRAT E PAGUARA DERI NË QERSHOR 2018.
Gjys automatike (me marshe pa freksion)
Me kondicioner dhe me sediljet e para me ngrohje.
Konsumi ne trafik 7litra. Miks 6
Ismail Shehu
0673843923
Leaflet
Në fillim