Okazion makina me qera vetem 14 euro dita

14 EUR

Shitet nga: nertil alb 06 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro
6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro
12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem
nertil alb
0699689974

WhatsApp:
0692073413
Në fillim