Mercedes A170 dizel

2 500 EUR

Shitet nga: Xhens 27 Maj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Shitet A class L (lungo)
Viti 2002,disqe alumini goma te reja,tapiceri lekure,hapje tavanit,te gjitha sherbimet e kryera sot me date 27.5.2017
Domumentat deri ne korrik.ulje ne cmim per rinovimin e tyre.ne gjendje shume te mire.
Cmimi 2500€ diskutohet ulje vetem cmimi i taksave dhe siguracionit.
Leaflet
Në fillim