a clas 1700 euro i diskutushem automat

1 700 EUR

Shitet nga: eldi 08 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
a clas 1.7 nafte viti 2000 shum ekonomik me kondicioner
sendilje lekure letrat deri ne gusht 2020
vaj dhe filtra te sapo bera
Leaflet
Në fillim