Mercedes A 170 dizel -02

2 300 EUR

Shitet nga: ARI 01 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 170
SHITET A CLASS 2002 . ME TARGA AA.... DHE ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2016. ME KAMJO AUTOMATIKE . I GATSHEM PER CFAREDOLLOJ PROVE NGA ANA JUAJ . SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI . MAKINA NDODHET NE SARANDE. SHUME PAK KILOMETRA TE BERA NE SHQIPERI.
Leaflet
Në fillim