Mercedes A 170 -00

2 000 EUR

Shitet nga: T.T 10 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
Shitet Aclass 1.7 diesels ..viti 2000 ..sherbime te kryera shum epaster jasht dhe brenda .Makina esht ne gjendje super 4 muaj ka qe esht zhdoganuar ..perdorur vetm nga nje person nshqipri. Kondicioner ..abs. .srs. .cd player. .teper praktike dhe ekonomike ..mund dhe te ndrohet. Flm
Leaflet
Në fillim