A CLASS 170 CDI AVANGARDE 2004 OKAZION

2 200 EUR

Shitet nga: ALDO 16 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kurbin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Shes mercedes A class 170 cdi avangarde i vitit 2004 me 200.000 km te sapo bera makina eshte ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike eshte full option dhe ska nevoje per asnje sherbim per te bere makina shitet per shkaka mosperdorimi se kam mar makin tjeter .
Cmimi 2200€ i diskutueshem .
Leaflet
Në fillim