U SHIT!

2 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 16 Dhj 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 750 EUR
❌E SHITUR❌ 6 800 EUR
U SHIT 2 400 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Okazion shitet Mercedes A170CDI LUNGO (i gjate) Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania dhe (I SAPO TARGUAR ME CDO GJE TE PAGUAR PER 1 VIT) 219mije KM origjinale! Makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Navigator Pilot automatik 10 airbag Esp (sistem antirreshkitjes) ABS antifurt origjinal me alarm fabrike etj gjendja e makines Perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 5 400 EUR
Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08 5 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Në fillim