SHITUR Mercedes Lungo A 170 CDI vetem 98000 KM

3 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Genti 04 Maj 22:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 170
Mercedez-Benz A Lungo 170 CDI Elegance me keto te dhena :
Viti i prodhimit 2001
Kambio :automat
Motorri : Nafte A Lungo 170 CDI Ftohja : Klima
KM : 98 000 ( origjinale )
Extra :, isofix , 4x xhama elektrik , mbyllje qendrore , abs , esp , airbag etj.
(km jan me garanci dhe mund t kotrollohen tek Mercdezi).Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania ne gjendjen me perfekte te mundshme , me TVSH te paguar gati per cfaredolloj prove nga ana juaj . Per me shume informacion : 0692567584 dhe 0694021100

Ju mirpresim !!!
Auto Genti
SHIT-BLERJE cmimet me konkuruse ne treg.
Fierl.sheq i madh,Rr.Teodor Muzaka,km 1,perball la mour
00355692567584
gentifr@yahoo.com
Auto Genti
00355692567584
Leaflet
Në fillim