Mercedes Benz A Clas 170 CDI

2 700 EUR

Shitet nga: Anel Auto Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
Mercedes Benz A Class
Motor 170 Cdi
Kambio Manual
Viti 2007
Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda
Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit
Vetem Me Dogan Gati Per Targa
Cmimi I diskutushem
M.Nderrimi
Anel Auto
0699972288
Leaflet
Në fillim