OKAZION MERCEDEZ BENZ automatik nafte2004

0 EUR

Shitet nga: benz 12 Korr 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
shes mercedez benz A 170 nafte model .7. 2004 automatik tiptronik.4 xhama elektrik 4 airbag ABS AC disqe alumini xhami i par me rrefleks 2 celsa mbyllja me pult ngjyra blu telefon
me 2 sedilje mrapa model i vecante shum ekonomike ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike shum e paster te sapo ndrruara vaj kambje vaj motorri filtra etj.Gomat 80%.Nuk ka nevoje per asgje super me letra.E gateshme per cdo lloj prove shitet per arsye emigrimi.Vetem telefonata serioze
Leaflet
Në fillim