Mercedes

2 300 EUR

Shitet nga: Jori 07 Korr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Makina disponohet nga nje femer dhe shitet per arsye se ka blere makine tjeter. Me dokumenta te paguara deri ne Dhjetor 2020
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim