Mercedes A170 dizel

2 500 EUR

Shitet nga: Sonila 18 Pri 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Shitet A clas lungo automat 1.7 nafte viti 2003 ngjendje perfekte si motorike dhe xhenerike tapiceri e zez sh e paster makina eshte e mbajtur ne garazh. Cmimi 2.500€ pak i diskutushem.
Leaflet
Në fillim