Okazion

2 800 EUR

Shitet nga: Ada Ada 18 Tet 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 160
shitet makine mercedes benz A 160 e sapo ardhur nga Zvicra, shume e mirembajtur dhe shume ekonomike.
Në fillim