OKAZION Mercedes Benz A 160

2 800 EUR

Shitet nga: Ada Ada 17 Tet 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 160
shitet makine ne gjendje shume te mire pune dhe shume e mirembajtur,me goma te reja..eshte e sapo ardhur nga Zvicra.
Në fillim