Okazion okazion -------A-Class CDI 2006

3 300 EUR

Shitet nga: Dorian 18 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
OKAZION+++++++OKAZION...vetem per 1 jave A-Class cdi I 2006 ...kamio automat....sensor parkimi...klima....letrat te sapo prera per 1 vit....gjendja motorike dhe xhenerike perfekte... 3300 euro
Leaflet
Në fillim