Merceses benz A 160 Automat Nafte 3900 Euro

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Extra 07 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 160
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuale. Makina ofrohet me 3 muaj garanci.
Adresa; rruga nacionale Vore - Fushe Kruje km 8 prane kolaudimit makinave Tirane.
Cel 0673374005.
Auto Extra
0673374005
Leaflet
Në fillim