a klas eleganc

1 900 EUR

Shitet nga: miri 16 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 160
shitet mercedes benc a klas 1.6 benzin kamio manuale disqe alumini xhama elektrrike me dekumenta te paguara deri ne gusht 2018 ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike
Leaflet
Në fillim