Mercedes A160 Benzine Automatik Lungo -01

2 700 EUR

Shitet nga: ARDI 07 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 160
Shitet Mercedes-Benz A160 Benzine,model Lungo,ngjyre gri,viti 2001,kambio Automatike,xhama elektrik,kondicioner,km 146000,sedilje stofe ne gjendje shume te mire,kater goma te reja,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 2700Euro.Faleminderit.
Leaflet
Në fillim