Mercedes Benz//A160//nafte//Automat//me baxha

Shitet nga: Auto Germany Sot 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 160
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjerike.Makina ka km t vetat.Makina eshte e ardhur nga belgjika.Makina eshte shume e paster.Me sensor parkimi, me baxha
E gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim