Mercedes-Benz A160

1 800 EUR

Shitet nga: Hajri 24 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 160
Shitet ; Mercedes A160, 1.6 benzin me klim 5 dyer viti ne fundt te 1999 te gjitha serviset e kryera ne Zvicer te kaluara 90.000 te garantuara nuk asht vozit shum extra i ruajtur si jasht ashtu edhe mbrenda.
Vërejtie; Vetura ësht pa dogan dhe per momentin gjendet në Zvicer per te interesuar vetura mund te vi ne kosovë mbrenda një jave. FLM per Mirkuptim.
Leaflet
Në fillim