Shitet Mercedes Benz A140

Shitet nga: Ervin 02 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet per arsyhe mos perdorimi i marshit manuale
gjendja shum e mir letrat deri ne janar ose mundsi ndrrime me makin automtike ne te njejtin vler per foto dhe info me kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim