Shes A Class 1.4 benzin 1550 Euro

Shitet nga: The Decoder 14 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shes 'A Class' viti i prodhimit 99-2000.
Dokumentat të sapopaguara .
Motorri 1.4 Benzin .Ngjyra e zezë. 5 dyer. Kondicioner / Ngrohje , ftohje. Zgarë mbi tavan. Sensor parkimi. Kasetofon. Makina ëshë e mbajtur me të gjitha shërbimet e bëra në kohë. Ka disa gërrvishtje por gjëndja mekanike ëshë e mire aktualisht në gjendje pune. E gatshme për çdo lloj prove. ÇMIMI 1550 Euro i Padiskutueshëm . Kontakt : 0692020827 dhe watsapp : +39 328 144 5244
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim