Okazion Aclass Benzin+ Gaz

Shitet nga: Enes Pira 17 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet A140 benzin gaz te shenuar ne leje qarkullimi
Kambio manuale 5 + R,
170 mije Km origjinale
Gomat 80%
Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe shum ekonomike
Me 15 mije lek gaz ben 350 km ne qytet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim