Okazion A class

1 300 EUR

Shitet nga: A class 1.4 benzin 04 Gush 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 140
Shes A class 1.4 benzin me letra Deri ne Mars te 2020, makina esht ne gjendje shum te mire pune dhe shum ekonomike me kondicjoner qe punon perfekt te than bateria esht e re, shitet per arsye mos perdorimi. Nr 0695548872
A class 1.4 benzin
0695548872
Leaflet
Në fillim