Okazion 1400 euro !!

Shitet nga: Aaa 22 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Mercedes benz a-class 1.4 benzin. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike. Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht. Km origjinale 93000 te verifikuara tek mercedes benz.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim