Mercedes Benz A class 140

Shitet nga: Pushi 06 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Mercedes Benz A cals 1.4 benzin vitprodhim 2001, makina ka trensmetues manual me 5 marshe si dhe eshte ne gjendje perfekte mekanike, ka dokumentacion te rregullt deri ne Maj 2020, eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim