Mercedes benz A 140 benzine 1999

Shitet nga: Toni Sot 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet ose ndrohet A Class super gjendje pa patur nevoj per asnje sherbim se ju kan ber te gjitha dhe me letra der ne qershor 2020.Cmimi 1350€...@
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim