A klass 140

Shitet nga: AClass 27 Korr 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet A class 140 benzine, e rregullt si nga pjeset motorrike ashtu dhe xhenerike, i pershtatshem per impiant gazi.
Shitet per arsye mos perdorimi.
I diskutueshen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim