A Class

1 000 EUR

Shitet nga: A class 05 Korr 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shitet a class ne gjendje perfekte motorrike e paster brenda dhe jashta me impiant gazi te montuar 9 muaj me pare me vlere500 euro ka vetem nje problem mee nje pakete kamjo letra deri ne fund te shtatorit
Leaflet
Në fillim