a class 140 benzine

Shitet nga: lenci 10 Nën 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
shitet a class 140 benzine ne gjendje shum te mire si motorrike dhe xhenerike makina i ka letrat e prera per nje vit esht e perdorur nga nje femer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim