A class 140 avangarde benzin-gaz 2001

Shitet nga: Xhon 14 Nën 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Makina esht ne gjendje shum te mire estetike dhe xhenerike,sedilje gjysem lekur,ngjyra blu me nuanca vjollc,vaj,filtra te sapo kryera,,,,dokumenta te prera me muajin qershor,goma 70% pothuajse te reja,cd mp3,,,impjant gazi me vler 500 euro .
Makina esht shum ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim