A clas

Shitet nga: Bukurosh hasmuca 28 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Makina esht shum ekonomike dhe shum ne gjendje te mir si motorrike e xhenerike, Esht e gatshme per cdo lloj prove. Makina
Shitet per arsye mos perdorimi Letrat i ka deri ne fund te janarit 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim