SHITET MERCEDES A KLAS

Shitet nga: Ajmar 16 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet Mercedes A Klas Avangart super ne gjendje, disponon pasqyra elektrike, AC, sedile me ngrohje, tapiceri meshin e kombinuar me cope, sensor parkimi. Letra te sapo te paguara te gjitha sherbimet e bera ne kohe, Benzin-Gas super ekonomike. Disponon 151 km te certifikuara, shume e vecant per modelin dhe vitin qe ka. Cmimi i pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim