Okazion

1 200 EUR

Shitet nga: Belton Vuksani 10 Pri 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Mercedes Benz A Class.
Viti prodhimit 2002.
Letra te prera deri ne gusht te 2018.
Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi.
Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi i diskutueshem.
Belton Vuksani
0675360821
Leaflet
Në fillim