Mercedes Benz A Class 140

2 000 EUR

Shitet nga: Zan 06 Korr 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Mercedes Benz A Class 140 Benzine viti 2000 manuale me 208500 km.
Me letra dhe siguracion te paguara deri ne tetor 2016. Kasetofon me CD, dritat ksenon , mbyllje me pult, disqe aluminit 16.
Goma ne gjendje te mire, Kondicioner.
Xhamat elektrik. Eshte ne gjendje shume te mire pune.
Tani sapo i kam bere te gjitha pjeset gjenerike. Shitet per arsye bllokim patentet.
Per me teper informacion te detajuar kontaktoni ne Cel: 069 446 4466.
Leaflet
Në fillim