Super A class VP 2008 , Benzin +Gaz Perfekt

Shitet nga: Elis Sot 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
A140 benzin + gaz , kambio manuale , me dogan te paguar gati per targa , goma të reja sapo vëna , te gjitha sherbimet e sapo bera , gjendje perfekte gjithandej si brenda dhe jashte , impjant gazi origjinal , kondicioner etj .
Mundesi pagese me keste .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim